Coachingu ja mentorluse kasutamine juhtimises

Mis? Koolitusel keskendume juhi rollile ning õpime millistes olukordades kasutada mentorlust, millistes coachingut ning millal ja kuidas kahte kombineerida. Treening koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast, kus suur roll on harjutamisel ning läbiproovimisel. Alustame oma päeva juhiks olemise ja tänapäeval vajalike juhtimiskompetentside uurimisega, kust liigume mentorluse ja coachiva juhtimise enamlevinud juhtimisväljakutsete lahendamise ning inimeste arendamise juurde. 

Kellele? Koolitus sobib kõikidele neile, kes juhivad inimesi ja neile, kes soovivad tulevikus hakata juhiks. Samuti saavad kasu need, kes teevad koostööd või töötavad erinevate huvigruppidega. 

Kasu? Koolituse läbinu saab coachiva juhtimise ning mentorluse oskuseid ja oskab neid enda igapäevatöös kasutada. Lisaks suureneb eneseteadlikkus ning Sinust saab parem juht!  

Arenguvestluste pidamine

Mis? Koolitusel räägime sellest, mis inimest motiveerib. Kuidas püstitada häid eesmärke ning kuidas anda vastutus töötajale. Millest sõltub inimese edukus ja millised on vajalikud rutiinid, mis töötajate arengut ja eesmärkide täitmist toetavad.  

Kellele? Koolitus sobib juhtidele, kes tahavad paremini koostöö/arenguvestlusi pidada või taolist süsteemi organisatsioonis üles ehitada. 

Kasu? Koolituse läbinu saab personaalse töövihiku ja tööriistad, milliseid on võimalik kohe rakendama hakata. 

Meie kliendid

Meie coachid

Kristiina Tukk & Toomas Tamsar

Eesti tuleviku juhtide arendamine on meie kirg. Nad võtavad vastutuse enda ja enda inimeste arengu eest. Nad saavutavad tulemusi koos inimestega. Nad on tasakaalukad, kaastundlikud ja heatahtlikud juhid nii, et nende inimesed teevad head tööd ja on õnnelikud. Meie toome teieni uued juhtimise suunad, kompetentsid ja teadmised. Eriti meeldivad meile need juhid, kes ei jäta inimeste arendamist personalijuhi seljakotti, vaid vastutavad ja viivad oma tiimi edasi ise.