Hea juht ei saa kunagi valmis. On vaid pidev õppimine ja protsess.

Mis? Juhtide individuaalne  coaching on juhtide arendamise meetod, mis keskendub juhtide tulemuslikkuse parandamisele. Selleks lepivad juht ja coach kokku arengueesmärgid, töö protsessi ja ajakava. Tulemuslikkuse parandamiseks keskendutakse soovitud muutuse osas teadlikkuse, motiveerituse ja elluviimise erinevatele aspektidele.  Coaching on heade  juhtide paremaks saamise ja toetamise, mitte kehvade juhtide “parandamise” meetod. 

Kellele? Kõik juhid, kes tahavad juhina kasvada või mõnda oma tulemuslikkuse kitsaskohta lahendada. 

Mis kasu? Lahendused kaua häirinud väljakutsetele, teise perspektiivi nägemine, kasvanud enesekindlus, parem teadlikkus enesest ja oma organisatsioonist, käitumise muutmine.

Mis? Töötab juhtide meekondadega. Siin kasutame kahte meetodit. Ühel juhul tegeleme meeskonnatööga, juhtide tiimi kui terviku funktisoneerimisega. Teisel juhul, kasutades Marshall Goldsmithi (maailma nr.1 juhtimismõtleja ja coach) meetodit, treenime juhtide meeskonda tegelema kokkulepitud käitumiste muutmisega ja saavutama mõõdetavat tulemust. 

Kellele? Organisatsioonide tippjuhtide meeskonnad, üksuste juhtide meeskonnad. 

Mis kasu? Paraneb tiimitöö, kasvatatakse kokkulepitud kompetentse, muudetakse käitumist, õpitakse ise enam

Best qoute here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings.

Name

Best qoute here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings.

Name

Meie koolitajad

Kristiina Tukk MBA, ACC certified executive coach.

Kristiina omab üle 20 aasta juhtimiskogemust nii telekommunikatsiooni kui ka finantssektoris. On töötanud erinevate rahvusvaheliste turgudega ning tänaseks kõigile tuntud infotelefonist Ekspress Hotline läbi ärimudeli muutmise loonud ettevõtte Nobel Digital, mis tunnistati 2019 aastal edukaimaks digimeedia agentuuriks  Eestis. Täna on Kristiina Nobel Digital OÜ tegevjuht ja partner.

Toomas Tamsar MSC, PCC certified executive coach .

Toomas on  Eesti tunnustatumaid juhtide coache ja pikaajalise juhtimis- ja ettevõtluskogemusega (Tööandjate Keskliit, Pärnu Konverentsid, Tallinna Kaubamaja, Kaubandus-Tööstuskoda) tippjuht. Toomas on coachina töötanud Eesti tippjuhtidega nii era-kui avalikus sektoris.